Cinsel İlişkiyi Geliştirmek İçin İpuçları

Ad Details

  • Listed: 12 Nisan 2021 00:48
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Katı bir biyolojik bakış açısından, cinsel ilişki veya çiftleşme, erkeğin penisinin üreme amacıyla dişinin vajinasına sokulmasını ifade eder. Cinsel ilişki geleneksel olarak bir erkek ve bir kadın arasındaki tüm cinsel temasın doğal son noktası olarak görülmüştür.

Bununla birlikte, günümüzde, bu terim, bunlarla sınırlı olmamak üzere, vajinal ilişki (penisin vajinal penetrasyonunu içeren, olası erkek boşalması ve kadın orgazmı ile sonuçlanan) ve oral ilişkiyi (erkek veya dişi cinsel organların oral okşamasını içeren) içerecek şekilde genişletilmiştir. Sadece üremeyi değil, daha geniş bir davranış yelpazesini ve daha geniş bir motivasyon ve niyet setini içerecek şekilde genişletildi.

Her iki cinsiyet için de cinsel ilişki sevinci, iki insan arasında mümkün olan en yakın davranışlardan biridir ve birçok insan için, aynı zamanda zevkli ve duygusal olarak tatmin edici bir yakınlık ve yakınlık duygusu uyandıran en yoğun fiziksel uyarımlardan biridir. başkası yok. İlişki sırasında orgazm olamayan kadınlar bile genellikle partnerinin içlerinde olduğu hissini yaşarlar.

Bununla birlikte, cinsiyeti cinsel ilişki ile eşitlemek, insanların, özellikle erkeklerin, “başlangıç” olarak gördükleri her şeyi aceleye getirmesine neden olma dezavantajına sahiptir. Bu aynı zamanda erkeğin sertleşmesi ve kadının cinsel ilişki yoluyla orgazma ulaşması için çok fazla baskı yaratır. Bununla birlikte, erkekler ve kadınlar, baskıyı kaldırırlarsa ve bunu sevişmenin birçok yolundan biri olarak görürlerse, ilişkiden çok daha fazla keyif alabilirler. Tüm cinsel eylemi, tüm gece süren bir itme maratonu olarak değil, bu en duygusal, duygulu ve keyifli samimi deneyimin pek çok harikasını, tamamlanmış hisseden gerçek derin cinsel bağları hissettikleri bir noktaya kadar keşfetme zamanı olarak görmelidirler.

Cinsel ilişkinizi siz ve eşiniz için daha tatmin edici ve tatmin edici hale getirmenin diğer yollarının yanı sıra, aşağıda cinsel ilişkinizi geliştirmek için bazı harika ipuçları yer almaktadır.

Birbirinizin Vücuduna Dikkat Edin Hemen cinsel organınıza odaklanarak seks yapmaktan kaçının. Aksine, yavaşça alın, iltifat edin, şımartın ve birbirinize masaj yapmayı öğrenin. Nazik hareketlerle, okşayarak ve kemirmelerle birbirinizin vücudunda kalın. Partnerinizin onu çekici bulduğunuzu ve istediğinizi bildiğinden emin olun, böylece belirli bir düzeyde rahatlık ve güven yaratın. İlişki sırasında öpüşmek aynı zamanda bağlantıyı ve zevki artırarak ikinizin de doruğa ulaşma olasılığını artırır. Bolca kayganlaştırıcı kullanarak harika bir ön sevişme yapın.

Cinsel İlişkinize Yenilik Ekleyin
Her eylem, ne kadar zevkli ve tatmin edici olursa olsun, tekrarla donuklaşabilir. Bunun panzehiri, cinsel ilişkinizi canlandırırken gelişen cinsel tarzınızı ve benzersiz kişiliğinizi ifade eden şekillerde cömert bir beklenti, gerilim ve şaşkınlık eklemektir.

Mekanik Performanstan Kaçının
Söylemeye gerek yok, ilişkinin ana hareketi her zaman içeri ve dışarı itme olacaktır. Bununla birlikte, çoğu erkeğin cinsel ilişki sırasında benimsediği kalıp, eşlerinin genellikle zevk yerine ağrı veya rahatsızlık yaşamasına ve gelecekteki cinsel ilişkiye genel bir ilgisiz kalmasına neden olur. Bir kadında bir erkek genelliği, hızlı ve güçlü bir şekilde, hatta vuruşlarla itmeye başlar. Bunun yerine, bir adam yavaş, çok yavaş başlamalı ve derin vuruşları sığ olanlarla değiştirirken tempoyu oluşturmalıdır.

Değişken Hız ve İtme Ritmi
Yavaşlayın ve ardından hızlanın. Sonra tekrar yavaşlayın. Bir adam kalçasıyla farklı hareketler yaparken – kıpır kıpır ve bisiklete binerken – itme hızını değiştirerek deneyimi uzatır ve yoğunlaştırır. Bu hareketler, bir kadının belirli basınç duyarlılıkları olan farklı vajinal giriş alanlarına sahip olması nedeniyle, bir erkeğin partnerinin sıcak noktalarını ortaya çıkarmasına yardımcı olabilir. Gerçekten en iyi şekilde çalışan hareketler pelvik sallanma ve yavaş dairesel hareketlerdir. Bunun nedeni, pelvik öğütmenin bir kadının klitorisini uyarmaya yardımcı olmasıdır.

Pozisyonlarınızı Değiştirin
Cinsel jimnastik genellikle dikkat dağıtıcı olabilir. Cinsel bir pozisyon seçerken en büyük belirleyici faktör, her iki partnerin tercihi olmalıdır. Bir bayandan zirveye çıkarak – muhtemelen misyoner tarzı ile başladıktan sonra – gösterinin kontrolünü ele geçirmesini istemek, cinsel dinamikleri değiştirir. Duygular farklıdır, yine sevişmeyi uzatır.

Bununla birlikte, pozisyondaki sürekli değişiklikler genel cinsel heyecanı azaltabilir. Partnerler çeşitli pozisyonları keşfetmeli ve hem daha rahat gördüklerini hem de en çok işe yarayanları seçerek bunları cinsel aktivitelerine entegre etmelidir.

Kegel Egzersizleri
Yapın Hem erkeklerin hem de kadınların sahip olduğu pubokoksigeal (PC) kasları, çalıştırılan diğer kaslar gibi çalıştırılabilir ve eğer tonlanırsa orgazmı ve cinsel zevki artırır. İyi tonlanmış PC kasları doğal olarak daha fazla orgazm yoğunluğuna, doruğa ne kadar çabuk ulaşılacağı üzerinde daha iyi kontrole ve bir erkeğin ereksiyonu sürdürme süresinin artmasına neden olur. Başladıktan sonra idrarınızı tutmak ve serbest bırakmak, PC kaslarını tanımlamanın ve kegel egzersizlerini yapmanın kolay bir yoludur.

Bir bursa escort kadın vajinal tonusunu ve işlevini sürdürmesine yardımcı olmak için fıçı egzersizleri yapabilir. Bir kadın için kegel egzersizleri, pelvik tabanını güçlendirecek ve doğum, yaş veya diğer faktörler nedeniyle kaybetmiş olabileceği gerginliği yeniden yaratacaktır. Genel olarak, bir erkek PC kaslarını sıktığında, penisi yukarı ve aşağı zıplar. İyi bir erkek egzersizi, dik penisin üzerine bir bez yerleştirmek ve penis kaldırma yapmaktır.

Erteleme Tekniklerini Alıştırma
Genel olarak kadınlar için seks ne kadar uzun sürerse, uyarılmanın kademeli olarak gelişmesine izin verildiği için o kadar iyi hissettirir. Bununla birlikte, çoğu erkek zaman zaman zayıf veya geç ereksiyonlara sahiptir ve birçoğu erken boşalmadan muzdariptir.

Bir erkeğin daha iyi cinsel ilişki için ereksiyonu sürdürmesine ve sürdürmesine yardımcı olmak için, sıkma tekniği gibi geciktirme tekniklerini uygulamak (bir erkek boşalmak üzere olduğunu hissettiğinde, kendisi veya eşi penisi başının hemen altına sıkıştırır); start-and-stop (bir erkeğin boşalma yakın olduğunda itmeyi bıraktığı ve gerilim azaldığında kaldığı yerden devam ettiği); ve gerilme yoluyla (burada boşalma yakın olduğunda penisin tabanındaki kasları kasıyor).

İlişki Sırasında Klitorise Dokunma
Bazı kadınlar için, bir erkeğin cinsel organlarındaki eli veya ağzı cinsel ilişkiden daha yakın olabilir. Bununla birlikte, çoğu kadın için, cinsel ilişki sırasında ekstra uyarıma ihtiyaç duymak tamamen normaldir ve en iyisi ilişki sırasında klitorisinin uyarılmasıdır.

Bir kadının klitorisinin, partnerinin itişiyle uyarılmasına izin veren pozisyonlar, bir orgazma ulaşması için iyidir. Kontrolün kendisinde olduğu bir pozisyon, genellikle ona en doğrudan uyarımı sağlar. Bir kadın cinsel ilişki sırasında kendini mastürbasyon yapmaya teşvik edilebilir veya eşi kullanacağı teknikleri kullanarak bunu kendisi için yapabilir.

Listing ID: 12360736dddda1db

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply